30 kwietnia 2020

Archiwum:

Dzień otwarty Politechniki Śląskiej – online

Politechnika Śląska po raz kolejny szeroko otworzyła swoje drzwi dla wszystkich chętnych do bliższego poznania naszej uczelni! Tym razem jednak… odwiedziliście nas nie wychodząc z domu!

Drodzy Maturzyści!

Nie mogliśmy się spotkać w realu, dziękujemy Wam za spotkanie w sieci! Wydarzenie odbyło się na żywo, na kanale YouTube Politechniki Śląskiej, transmisja dostępna jest pod linkiem: Dzień Otwarty online.

Kilka słów do Was skierował JM Rektor Politechniki Śląskiej, przedstawiliśmy Wam krótko naszą Uczelnię, a szefowa Centrum Obsługi Studiów opowiedziała jakie kierunki studiów mamy w ofercie oraz przedstawiła najważniejsze zasady rekrutacji. Nie zabrakło również ważnych informacji dla obcokrajowców chętnych do studiowania na naszej uczelni.

Nasi studenci opowiedzieli Wam jak się studiuje na Politechnice Śląskiej, a wiadomo, nie samą nauką żyje student!

Dziękujemy Wam za liczny udział w Dniu Otwartym online, za wiele nurtujących Was pytań, które zadawaliście na żywo na czacie. Nie starczyło nam czasu, by na wszystkie odpowiedzieć w trakcie wydarzenia, ale nic straconego – odpowiedzi na wszystkie pytania znajdą się na naszych stronach internetowych.

O szczegółach poinformujemy wkrótce!